trende

Şaşkınbakkal Kiralık Asansör

13.02.2022
291
Şaşkınbakkal Kiralık Asansör

Nakliyat işleminiz için firmayla anlaşma sağlamadan önce mutlaka firma hakkında yapılan geri dönüşleri okumanızı tavsiye ederiz. İnternette bulunan pek çok platform, insanların şikayetlerini dile getirebilmesine olanak sağlamaktadır. Firma hakkında yorumları okumak için Google üzerine “…. Nakliyat Şikayet” veya “…. Nakliyat Kullanıcı Yorumları” yazmanız yeterli olacaktır.

2-) Ekspertiz

Evinizde bulunan eşyaların boyutunun ve ağırlığının ne kadar olduğunu tahmin edemiyorsanız, anlaşacağının firmanın ekspertiz hizmetinin olduğundan emin olmanız, ortaya çıkabilecek fiyat problemlerini engelleyecektir. Ekspertiz sürecinde firma hem eşyaların durumuna bakarak size önceden fiyat verebilir hem de asansörlü nakliye işlemlerinde sistemin nereye kurulacağını belirler.

3-) Evden Eve Nakliyat Sigortası

Şehirlerarası taşınmalarda sıklıkla tercih edilen nakliyat sigortası; yangın veya kaza gibi durumlarda oluşacak hasarın firmaya atfedilmesini sağlamaktadır. Bu noktada imzalayacağınız anlaşma, eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlar.

Şaşkınbakkal kiralık asansör; İstanbul içi ve dışı fark etmeksizin eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlamaktadır. Son teknoloji mobil asansörlerimiz, sigortalı nakliyat politikamız ve ekspertiz servisimiz sayesinde, sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Kuzenler Kiralık Asansör, yılların deneyimiyle İstanbul’ un en çok tercih edilen nakliyat firması olmuştur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kuzenler Nakliyat
Kuzenler Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?